VVD Amsterdam
inloggen

home

stadsdelen

lid worden

contact

11 Februari

Combicursus Ontwikkeling van het Liberalisme en Liberale kernwaarden

In deze combicursus wordt het
ontstaan en de ontwikkeling van
het liberalisme behandeld in 2
dagdelen. Deze combicursus kan
ook worden gevolgd als onderdeel
van de Leergang Politieke
Orientatie. N.B. Voorheen heette
deze combicursus 'Geschiedenis
van het Liberalisme en Liberale
waarden'

16 Februari

Discussie avond over opheffing stadsdelen

17 Februari

Jaarlijkse taartenactie in Noord-Holland

18 Februari

Combicursus Stromingen in de Politiek en Liberalisme in de Nederlandse praktijk

In de cursus Politieke
Stromingen in de politiek worden
de verschillende politieke
stromingen en hun politieke
partijen behandeld. Zowel de
ontstaansgeschiedenis als
actuele situatie komen aan bod.
Deze combicursus kan ook worden
gevolgd als onderdeel van de
Leergang Politieke Orientatie;
Je krijgt dan een flinke korting
op het cursusgeld. N.B. voorheen
heette deze combicursus
'Politieke Stromingen &
Liberalisme in de Praktijk'

28 Februari

Debat over de toekomst van Westpoort als economische motor

830

VVD Amsterdam bezorgd over explosieve stijging aantal overvallen

In 2009 steeg het aantal overvallen met maar liefs 11%. Vaak waren kleine ondernemers de dupe. VVD lijsttrekker Eric van der Burg: “De daders lijken het met name gemunt te hebben op kleine ondernemers die niet beschikken over, de vaak dure, beveiligingsmiddelen die grote ondernemers wel tot hun beschikking hebben.”

Hoofdcommissaris Bernard Welten noemde de overvallen in zijn nieuwjaarsrede zijn ‘allergrootste punt van zorg.’ VVD Lijsttrekker Eric van der Burg: “Treurig genoeg vallen we in de herhaling, want vorig jaar januari heeft de VVD ook bij de burgemeester aangedrongen op extra maatregelen tegen deze zogenaamde ‘impulsovervallen’. Burgemeester Cohen gaf toen aan dat er reeds diverse trajecten waren opgezet.

VVD lijsttrekker Eric van der Burg: “De diverse trajecten kenmerken zich door hun preventieve oogmerk. Een jaar later moeten we echter constateren dat zij onvoldoende effectief zijn in het bestrijden van de problematiek. Ik hoop dat de burgemeester zich achter zijn hoofdcommissaris schaart en het bestrijden van overvallen tot topprioriteit maakt.”

De VVD zal in de AZ commissie vergadering van 7 januari de burgemeester verzoeken extra maatregelen te treffen en de aanbeveling van hoofdcommissaris Welten om meer capaciteit aan de problematiek toe te bedelen over te nemen.

 

Reacties

Reageren

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Weblog Robert

Weblog Marja

Website Werner

Website Daniel

Facebook Bas

Eric van der Burg

Vrije Amsterdammer

English/Expats

vvdamsterdam