VVD verheugd over nieuwe locatie British School Amsterdam

De VVD is verheugd met de nieuwe locatie voor de British School Amsterdam, een internationale Engelstalige school met ruim 800 leerlingen. De British School zal worden gevestigd op het voormalige Havenstraatterrein, waar eerder een gevangenis was.

VVD-raadslid Daniel van der Ree: ‘De British School is al lange tijd een belangrijke factor in de internationale aantrekkingskracht van Amsterdam. De VVD heeft zich altijd ingezet voor nieuwe huisvesting voor de British School. Ik ben dan ook heel tevreden dat er nu een nieuwe, representatieve locatie voor de school is gevonden. ‘

 Het Havenstraatterrein zal de komende jaren worden ontwikkeld tot een levendig gebied met onder meer woningen. De VVD is ervan overtuigd dat de British School een positieve bijdrage aan de aantrekkingskracht van het gebied zal leveren. 

De VVD is verheugd met de nieuwe locatie voor de British School Amsterdam, een internationale Engelstalige school met ruim 800 leerlingen. De British School zal worden gevestigd op het voormalige Havenstraatterrein, waar eerder een gevangenis was.

 VVD-raadslid Daniel van der Ree: ‘De British School is al lange tijd een belangrijke factor in de internationale aantrekkingskracht van Amsterdam. De VVD heeft zich altijd ingezet voor nieuwe huisvesting voor de British School. Ik ben dan ook heel tevreden dat er nu een nieuwe, representatieve locatie voor de school is gevonden. ‘

 Het Havenstraatterrein zal de komende jaren worden ontwikkeld tot een levendig gebied met onder meer woningen. De VVD is ervan overtuigd dat de British School een positieve bijdrage aan de aantrekkingskracht van het gebied zal leveren.