Editorial De Vrije Amsterdammer (januari 2016)

De VVD Amsterdam houdt graag contact met haar leden. Vandaar dit online ledenblad, waarmee we u informeren en willen verrassen. Zo blijft u op de hoogte van actuele discussies en lopende zaken. Het ledenblad is gemaakt door de redactiecommissie. De leden van de redactie zijn Arnoud van Dalen, Myrthe Rijken, Evelyn Schwarte, Esmé Joosten en Kune Burgers.

Onderwerpen De Vrije Amsterdammer (januari 2015)

De VVD Amsterdam houdt graag contact met haar leden. Vandaar dit online ledenblad, waarmee we u informeren en willen verrassen. Zo blijft u op de hoogte van actuele discussies en lopende zaken. Het ledenblad is gemaakt door de redactiecommissie. De leden van de redactie zijn Arnoud van Dalen, Myrthe Rijken, Evelyn Schwarte en Kune Burgers.

Interview Marijn Ornstein

Minder regels in de Jan Evertsenstraat

Parkeren in Amsterdam Noord

Column Anoushka Schut-Welkzijn

De redactie wenst u veel leesplezier!

Kune Burgers
secretaris@vvdamsterdam.nl