VVD wil geen uitbreiding bed, bad, brood

De VVD Amsterdam wil geen uitbreiding van de bed-, bad- en broodvoorziening voor uitgeprocedeerde asielzoekers. Fractievoorzitter Marja Ruigrok: "Uitgeprocedeerden kunnen altijd opgevangen worden bij het COA (Centraal Orgaan opvang Asielzoekers) op voorwaarde dat ze meewerken aan terugkeer". Bekijk hieronder het AT5-item over dit onderwerp.

De VVD Amsterdam wil geen uitbreiding van de bed-, bad- en broodvoorziening voor uitgeprocedeerde asielzoekers. Fractievoorzitter Marja Ruigrok: "Uitgeprocedeerden kunnen altijd opgevangen worden bij het COA (Centraal Orgaan opvang Asielzoekers) op voorwaarde dat ze meewerken aan terugkeer".

Bekijk hieronder het AT5-item over dit onderwerp.

http://www.at5.nl/artikelen/148647/politiek_verdeeld_over_extra_bedden_baden_en_broden