VVD op werkbezoek bij Schoon en Heel

De fractievoorzitters van de VVD Amsterdam en VVD Centrum waren vandaag op werkbezoek bij Schoon en Heel, de reinigingsdienst van stadsdeel Centrum. Hier kregen zij uitleg over het reilen en zeilen van de dienst. Voor de VVD is het van essentieel belang om beleid te baseren op ervaringen uit de praktijk.

Tijdens het werkbezoek werd duidelijk dat Schoon en Heel middels het creëren van kaarten op basis van data gerichter kan werken. Zowel objectieve data- zoals meldingen- en ervaringen van bewoners worden hierin meegenomen. Op deze manier kan er vastgesteld worden welke gebieden extra aandacht behoeven. En kunnen ophaaldiensten en veegploegen gerichter en effectiever worden ingezet.

VVD-fractievoorzitter Marja Ruigrok: “Geweldig om te zien hoe de dienst Schoon en Heel de straten van Amsterdam Centrum schoon houdt. Laten we samen met bewoners, ondernemers en overheid zorgen dat de stad nóg schoner wordt”.

Meer weten over Schoon en Heel? Bekijk dit filmpje!

Schoon en Heel in Amsterdam Centrum from Jeroen de Geus Producties on Vimeo.