VVD verheugd over nieuwe locatie British School Amsterdam

De VVD is verheugd met de nieuwe locatie voor de British School Amsterdam, een internationale Engelstalige school met ruim 800 leerlingen. De British School zal worden gevestigd op het voormalige Havenstraatterrein, waar eerder een gevangenis was.

VVD-raadslid Daniel van der Ree: ‘De British School is al lange tijd een belangrijke factor in de internationale aantrekkingskracht van Amsterdam. De VVD heeft zich altijd ingezet voor nieuwe huisvesting voor de British School. Ik ben dan ook heel tevreden dat er nu een nieuwe, representatieve locatie voor de school is gevonden. ‘

Onderwijswoordvoerder Werner Toonk: 'De British School is al lange tijd een belangrijke factor in de internationale aantrekkingskracht van Amsterdam. Internationaal onderwijs heeft een duidelijke meerwaarde met kwalitatief goed onderwijs, ook voor expats.' 

Wethouder Eric van der Burg: 'Ik ben verheugd dat de British School zijn intrek kan nemen in dit gebouw op een centrale locatie in Amsterdam. Daardoor kan deze bijzondere onderwijsinstelling een bijdrage blijven leveren aan de wereldstad Amsterdam.'

Het Havenstraatterrein zal de komende jaren worden ontwikkeld tot een levendig gebied met onder meer woningen. De VVD is ervan overtuigd dat de British School een positieve bijdrage aan de aantrekkingskracht van het gebied zal leveren.