Ondertussen in Zuidoost: VVD zet Zuidoost bij toerist op de kaart

De VVD Zuidoost heeft een toerismenota gepubliceerd. Deze nota bevat tal van voorstellen om Zuidoost bij toeristen op de kaart te zetten. De VVD wil bijvoorbeeld een extra dagattractie, meer promotie en een betere openbare ruimte. Op deze manier kunnen meer mensen genieten van de bijzondere architectuur, culturele evenementen, kleurrijke festivals, het Mandelapark en de World of Food.

Naast bovengenoemde voorstellen wil de VVD de bereikbaarheid van het stadsdeel verbeteren. Zo willen Anne Marttin en Emile Jaensch de metro ook 's nachts laten rijden, doorlopende fietspaden realiseren en de bewegwijzering verbeteren. Het verstrekken van gratis plattegronden aan toeristen moet het stadsdeel letterlijk beter op de kaart zetten. Het aantal bezoekers en hun bestedingen zou ook beter gemeten moeten worden zodat hierop ingespeeld kan worden.

Meer weten over het plan van de VVD Zuidoost om meer bezoekers naar dit kleurrijke stadsdeel te krijgen? Klik hier.