Wederom lastenverlichting voor Amsterdammers

De hondenbelasting, precariobelasting en reclamebelasting zijn per 1 januari 2016 officieel verleden tijd. Voor veel Amsterdammers betekent dit een lastenverlichting. VVD-fractievoorzitter Marja Ruigrok: “Door het afschaffen van deze belastingen komt een langgekoesterde VVD wens uit. Lastenverlichting betekent méér vrijheid. Mensen zelf en niet de overheid bepalen wat ze met hun geld doen.”

Het afschaffen van precario- en reclamebelasting betekent ook een administratieve lastenverlaging. “Het niet meer hoeven in te vullen van allerlei formulieren scheelt een hoop gedoe voor ondernemers”, aldus Ruigrok. Ook voor veel inwoners van Amsterdam zullen de lasten -dankzij het afschaffen van de hondenbelasting- omlaag gaan.

Lees hier alles over het schrappen van de reclame –en precariobelasting.