Sterkte voor burgemeester Van der Laan

Onlangs is bekendgemaakt dat er bij burgemeester Van der Laan uitgezaaide longkanker is geconstateerd. Hij heeft in een brief aan alle Amsterdammers aangegeven dat hij de komende tijd zijn werk als burgemeester wil blijven doen.

VVD fractievoorzitter Marja Ruigrok: “We zijn erg geschrokken en verdrietig van het nieuws over de ziekte van burgemeester Van der Laan. We kennen zijn vechtlust en zijn kracht en hopen dat die hem nu ook helpen in deze zware periode. We wensen hem, zijn vrouw en zijn kinderen veel sterkte toe.” Burgemeester Van der Laan gaf in zijn brief aan dat hij graag nog een poosje onze burgemeester wilde blijven. “In de persoon van Eberhard van der Laan heeft Amsterdam een uitstekende burgemeester. Laten we hopen dat dit nog een hele poos het geval zal zijn”, aldus Ruigrok.