Gezocht: (ervaren) organisatorische duizendpoot voor ondersteuning PSC

De Permanente Scoutings Commissie van VVD Amsterdam staat voor een drukke periode. In de komende maanden vindt de zoektocht naar de beste kandidaten voor de lijst voor de Gemeenteraadsverkiezingen 2018 plaatst.

De PSC is op zoek naar iemand die haar daarbij kan ondersteunen. Een boeiende functie voor iemand die beschikt over secretariële/administratieve kwaliteiten, die zeer zorgvuldig is en die het leuk vindt om de spin in het web te zijn om alles goed te laten verlopen. Ervaring is een pre.

De taken bestaan onder andere uit:

  • organiseren van (scouting) bijeenkomsten (data plannen, locatie etc.)
  • maken van afspraken met kandidaten en verzorgen van de communicatie/correspondentie met hen 
  • secretariële werkzaamheden
  • host 
  • bijhouden dossiers.

Je ondersteunt de PSC in een drukke periode en je zit ‘dichtbij het vuur’. Absolute discretie is noodzakelijk daarom.

Lijkt jou dit leuk, heb jij de voldoende tijd beschikbaar, wil je jouw steentje bijdragen en staat vertrouwelijkheid ook bij jouw hoog in het vaandel, laat het ons dan weten en stuur je motivatie en cv voor 18 februari as op naar kandidaten@vvdamsterdam.nl.

Wil je meer weten, neem contact op met de PSC via kandidaten@vvdamsterdam.nl.