Frank de Grave voorzitter verkiezingsprogrammacommissie

Het Bestuur van de VVD Amsterdam heeft Frank de Grave bereid gevonden om de commissie te leiden die het VVD verkiezingsprogramma gaat schrijven voor de gemeenteraadsverkiezingen in Amsterdam van 2018.

Voorzitter Marijn Ornstein: “Na het voordragen van Eric van der Burg als lijsttrekker is de volgende stap gezet richting 2018. Wij zijn ervan overtuigd dat Frank op enthousiaste en inspirerende wijze deze commissie gaat leiden. Het programma moet onze ideeën voor de stad helder uiteenzetten en ingaan op de kansen en uitdagingen voor de toekomst.”

De Grave zal de komende tijd zijn commissie verder vorm geven. “Ik heb ontzettend veel zin in deze mooie uitdaging. Ik kijk er naar uit om breed met de Amsterdammers in gesprek te gaan over onze stad en de verschillende meningen en beelden te horen”, aldus de Grave.

Het conceptprogramma wordt in september gepresenteerd.