Tjakko Dijk blij met steun college voor einde kantorenstop

Amsterdam gaat weer kantoren bouwen. VVD-woordvoerder Bouwen Tjakko Dijk: “Sinds 2011 geldt een bouwstop voor kantoorruimte in grote delen van Amsterdam. De VVD heeft zich altijd sterk gemaakt voor een goed aanbod van kantoorruimte in Amsterdam. Ik ben heel blij dat het college dankzij onze inzet nu meer ruimte voor met name innovatieve kantoren gaat bieden.”

De vraag naar goede en flexibele kantoorruimte in Amsterdam is onverminderd groot. Steeds meer bedrijven weten Amsterdam te vinden. Zij zoeken hoogwaardige en duurzame kantoorruimte, waardoor de huurprijs per vierkante meter steeds verder stijgt. “Om te voorkomen dat bedrijven naar andere steden gaan is het essentieel om in Amsterdam meer ruimte te bieden aan nieuwbouw van kantoren. Door de kantoren slim in te passen in de bestaande omgeving kan kantorenbouw ook bijdragen aan de levendigheid van een gebied”, aldus woordvoerder Dijk.