Ontwikkel jezelf: volg dit najaar een debattraining!

Dit najaar bieden wij je een tweetal inhoudelijke debattrainingen aan: Spreken met vertrouwen en Het doorslaggevende betoog. Deze twee trainingen worden afgesloten met een algemene oefentraining om alles wat je geleerd hebt in de praktijk te brengen. Alle trainingen zijn onafhankelijk van elkaar te volgen. Volg je de hele reeks van drie trainingen, dan ontvang je een korting op het cursusgeld. Meer weten? Kijk in de agenda!

Dit najaar bieden wij je een tweetal inhoudelijke debattrainingen aan: Spreken met vertrouwen en Het doorslaggevende betoog. Deze twee trainingen worden afgesloten met een algemene oefentraining om alles wat je geleerd hebt in de praktijk te brengen. Alle trainingen zijn onafhankelijk van elkaar te volgen. Volg je de hele reeks van drie trainingen, dan ontvang je een korting op het cursusgeld. Meer weten? Kijk in de agenda!