Ontwikkel jezelf: volg dit voorjaar een debattraining!

Dit voorjaar biedt de VVD Amsterdam weer een 3-delige training debat aan. De trainingen zijn bedoeld als reeks, maar het is mogelijk een training onafhankelijk van de rest te volgen. Volg je de hele reeks van drie trainingen, dan ontvang je een korting op het cursusgeld. Meer weten? Kijk in de agenda!

Dit voorjaar gaan we weer aan de slag met debatteren! Schrijf je in voor de 3-delige cursus onder leiding van onze eigen Laurens Oosting, voormalig debatkampioen van Nederland en huidig Haya-trainer. In de trainingen gaan we aan de slag met de kunst van het overtuigen, speechen als Obama en de meest gebruikte drogredenen.

Alle trainingen zijn onafhankelijk van elkaar te volgen, maar het verdient aanbeveling om ze alledrie te volgen natuurlijk. Door het beperkte aantal plaatsen krijgen deelnemers die de hele reeks volgen voorrang. Volg je de hele reeks van drie trainingen, dan ontvang je een korting op het cursusgeld. Meer weten? Kijk in de agenda!