29 augustus: VVD-café Diemen met Ed Nijpels


Hij hield toespraken in disco’s en kreeg stapels liefdesbrieven van bewonderaars. Daarnaast was hij in 1982 de jongste lijsttrekker ooit en scoorde een monsteroverwinning voor de VVD: van 26 naar 36 zetels, het hoogste aantal ooit. Ed Nijpels (1950), bestuurder, voormalig VVD-leider en oud-minister.

Op dinsdag 29 augustus kun jij om 20:00 uur met hem in gesprek gaan. We zullen met hem spreken over wat de campagne van 1982 zo succesvol maakte, bevragen hem over zijn prioriteit duurzaamheid en vragen naar zijn visie op de kabinetsformatie en op de partijverhoudingen van na de Tweede Kamerverkiezingen.

Wil jij daar bij zijn? Je bent van harte welkom! Het VVD-café vindt plaats in Jacob’s Kitchen, Dalsteindreef 3008 in Diemen. De avond is vrij toegankelijk en we betalen graag je eerste drankje. Tot dan!

Het Facebookevenement vind je hier.