Vacature: commissieleden ledenwerving

De commissie ledenwerving van de VVD Amsterdam is op zoek naar nieuwe enthousiaste commissieleden. Ben jij betrokken VVD lid en wil jij liberale Amsterdammers vinden en verbinden dan zijn we op zoek naar jou!

Achtergrond

Leden vormen de basis van de VVD Amsterdam. De commissie ledenwerving speelt daarbij een essentiële rol in het vinden en verbinden van liberale Amsterdammers. De commissie is verantwoordelijk voor:

  • Activiteiten opzetten en bezoeken gericht op het betrekken van potentiële leden bij de VVD Amsterdam.
  • Initiatieven gericht op de groei van het ledenbestand zoals de Liberale Amsterdammer.
  • Bijdragen aan de koerswijziging van de VVD naar netwerkpartij.
  • Meehelpen met de (administratieve) professionaliseringslag waardoor we als VVD Amsterdam een beter beeld krijgen van onze kiezers en leden en hun denkbeelden (denk hierbij onder meer aan de ontwikkeling van apps waarmee we (intern) peilingen kunnen uitvoeren).

Functie-eisen

Wij zijn op zoek naar commissieleden met de volgende eigenschappen:

·       Grote affiniteit met en goed op de hoogte van de actualiteit en de politiek;

·       Organisatietalent en communicatief sterk;

·       Flexibel;

·       Toewijding, verantwoordelijkheidsgevoel en voldoende beschikbare tijd om de plannen uit te voeren;

·       Netwerk binnen de partij en buiten de partij (bijvoorbeeld MKB) is een pre;

·       Kennis van online media is een pre.

Procedure

Geïnteresseerden worden van harte uitgenodigd zich te melden. Graag ontvangen wij een beknopte (politiek) CV en een motivatie waarbij je in maximaal een half A4 uitlegt wie je bent en wat je ideeën zijn over het werven van meer leden. Deze kun je vóór 1 september mailen naar Ellen Boelema, bestuurslid ledenwerving en –behoud op eboelema@hotmail.com. Ook voor meer informatie over de functie kan je contact opnemen met Ellen.