Amsterdamse VVD trapt politiek jaar af met BBQ

Niet met bitterballen maar met kipsaté opende de Amsterdamse VVD donderdagavond 7 september het politieke jaar. Tijdens de barbecue in het Tropenmuseum blikten partijvoorzitter Marijn Ornstein, campagneleider Marja Ruigrok en lijsttrekker Eric van der Burg vooruit op het komende politieke seizoen en op de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2018.

“Vanaf nu gaat het beginnen! Van iedereen wordt een keiharde inzet verwacht. Ik ga er vanuit dat iedereen na de verkiezingen nét zo schor is als ik toen het reces begon,” aldus Van der Burg. In zijn toespraak benadrukte de lijstrekker dat het vooral erg goed gaat met Amsterdam, maar dat dit niet weg neemt dat er ruimte is voor verbetering: “Daar gaan we keihard aan werken, want deze stad is te mooi om het besturen ervan aan links over te laten!”