Housewarming VVD Campagne HQ!

Zien we jou 16 december ook bij de housewarming van onze VVD campagne HQ in hartje Jordaan?

De Amsterdamse VVD kleurt weer mooi op deze decembermaand. De kerstbomen zijn opgetuigd en de eerste oliebollen worden al verkocht. Het nieuwe jaar staat om de hoek en daarmee komen de gemeenteraadsverkiezingen van 21 maart ook steeds dichterbij. Goed moment nog even bij elkaar te komen. En wat is een betere gelegenheid dan een housewarming? De Amsterdamse VVD heeft namelijk een eigen ‘campagne HQ’ waar vandaan de komende maanden keihard campagne wordt gevoerd. Kom jij zaterdag 16 december ook langs voor een Glühwein (of iets anders warms/kouds) om onze HQ in te wijden? Ook kleuren we de Jordaan nog even VVD zo vlak voor de feestdagen met een ludieke kerstactie. 

Je bent op zaterdag 16 december tussen 15.00 en 18.00 van harte welkom op de Eerste Tuindwarsstraat 15.