Libertijn 15/1: Vooruitblik gemeenteraadsverkiezingen

Spannende tijden voor de Amsterdamse politiek: op 21 maart zijn er gemeenteraadsverkiezingen! De stad groeit en Amsterdam staat voor een aantal belangrijke keuzes, er zijn botsende visies en nieuwe partijen die meedoen. Kortom: alle ingrediënten voor een spannende verkiezingsstrijd zijn aanwezig!

Tijdens de eerste Libertijn van het jaar blikken we met Marja Ruigrok (VVD-campagneleider en fractievoorzitter), Kemal Rijken (journalist en schrijver biografie over Eberhard van der Laan) en Ferry Houterman (commissaris bij o.a. RAI en Carré en voormalig gemeenteraadslid) vooruit op de verkiezingen. Waar moet je op letten? Hoe gaan de coalitiepartijen het doen? En wat wordt er van de nieuwe partijen verwacht?

Kom dus allen op maandag 15 januari om 20:00 uur naar Café Wildschut en praat mee over de gemeenteraadsverkiezingen!