Canvas Alert: Help mee met de campagne!


Noteer de volgende data snel in je agenda, want dan trekken wij als Amsterdamse VVD de wijken in. Heb jij één of twee uurtjes (of misschien wel meer) over op een zaterdag of zondag? Wil je in jouw buurt ook je steentje bijdragen voor de VVD en met mensen in gesprek gaan?


Laat dan van je horen, want we hebben jouw hulp hard nodig!

 

Neem contact op met de campagnecoördinator uit jouw eigen wijk (contactgegevens vind je onderaan dit bericht) zij kunnen je alles vertellen over de campagne en de activiteiten. Ook als je nog nooit hebt gecanvast, wees gerust; we gaan altijd met een hele club op pad, je wordt gekoppeld aan een meer ervaren vrijwilliger en je krijgt van te voren alle informatie en Q&A's doorgestuurd zodat je voorbereid bent. Én je hoeft geen gekke witte jassen met grote logo’s te dragen.

 

Dus laten we die mouwen opstropen en zorgen dat Amsterdam de komende jaren nog liberaler en sterker wordt. HELP MEE!

 

N.B. Elke campagneactiviteit wordt, zoals het hoort, afgesloten met een welverdiende borrel op een centrale locatie in de stad. Zo kan je met vrijwilligers uit andere wijken ervaringen uit wisselen en verder praten over de campagne, politiek of andere dingen. Gezellig toch?!

 

Zaterdag 10 februari

Canvassen

(nog 6 weken tot de verkiezingen..)

Zaterdag 3 maart

Canvassen

(nog 3 weken tot de verkiezingen..)

Zondag 4 maart

Canvassen

(nog 3 weken tot de verkiezingen..)

Maandag 5 maart

13.00-16.00 Bakkie doen met VVD prominent

(nog 3 weken tot de verkiezingen..)

Zaterdag 10 maart

Canvassen

(nog 2 weken tot de verkiezingen..)

Zondag 11 maart

Canvassen

(nog 2 weken tot de verkiezingen..)

Zaterdag 17 maart

Canvassen

(nog een paar dagen tot de verkiezingen..)

Zondag 18 maart

Canvassen

(nog een paar dagen tot de verkiezingen..)

Woensdag 21 maart

Canvassen– laatste kans

(VERKIEZINGEN)

 

 

Contactgegevens campagnecoördinatoren stadsdelen:


Centrum           Bastiaan Scheffer (
bastiaanscheffer@gmail.com)

Oost                 Stijn Nijssen (stijn.nijssen@live.nl

West                Alexander IJkelenstam (alexander@ijkelenstam.eu)

Noord              Elisabeth Groot (elisabethgroot@hotmail.com)

Zuid                 Daan Wijnants (d.wijnants@vvdamsterdam.nl)

Zuid Oost        Jeroen Helmers (info@jeroenhelmers.nl)

Nieuw West     Lisa Ubachs (lisaubachs@live.com