Libertijn 12/2: Veiligheid in Amsterdam

We leven in een tijd waarin terroristische dreigingen en geweld op straat en tijdens het uitgaan helaas aan de orde van de dag zijn. Tegelijkertijd komen er steeds meer mensen in Amsterdam wonen, werken en recreëren. Veiligheid is nu belangrijker dan ooit, maar hoe waarborg je de veiligheid van zoveel mensen?

Met de gemeenteraadverkiezingen in aantocht zet de Amsterdamse VVD volop in op dit punt. Maar wat zijn de beste oplossingen? En hoe zit dat met onze privacy? Tijdens deze Libertijn gaan we met een mooi panel in debat over hoe we onze stad veiliger maken. Sprekers zijn VVD-veiligheidswoordvoerder Marianne Poot, oud-corpschef Klaas Wilting en lijsttrekker van de Piratenpartij Jelle de Graaf.

Kom om 20:00 uur naar Café Wildschut en discussieer mee!