Barbara Visser bezoekt het Rembrandtplein

Woensdag bracht staatssecretaris van Defensie, Barbara Visser, een bezoek aan het Rembrandtplein om te praten over de aanpak van uitgaansgeweld. Kon je er niet bij zijn? Bekijk dan hier de beelden terug!

De Amsterdamse VVD zet zich al jaren in voor een veilig Rembrandtplein. Zo zijn de beveiligingscamera's hier aan ons te danken. De driejarige pilot "Gastvrij en veilig Rembrandtplein" heeft de overlast ook teruggedrongen. Via deze pilot werken de gemeente, bewoners, horeca en handhavers succesvol samen. De betrokkenheid van de horecaondernemers is hierin cruciaal. In ruil voor het nemen van maatregelen, zoals het opleiden van personeel en het afschaffen van happy hours, krijgen zij ruimere openingstijden. Een mooi voorbeeld van hoe veiligheid, leefbaarheid en ondernemerschap heel goed samen kunnen gaan. De pilot loopt eind juni 2018 af, maar wat de VVD betreft wordt dit unieke project een voorbeeld voor de rest van Amsterdam.

Zet cookies aan om de video te tonen.