UItslagenavond Amsterdamse VVD


Beste Amsterdamse VVD'er,


We zijn nog ontzettend druk met de campagne, maar de gemeenteraadsverkiezingen beginnen nu toch echt te naderen! Via deze weg willen we alvast alle vrijwilligers bedanken voor hun harde werk in de afgelopen periode, die er alles aan hebben gedaan om met zo veel mogelijk Amsterdammers in gesprek te gaan en de stad nóg liberaler te maken.


Wij zouden graag samen met jou de uitslagen van de verkiezingen bekijken, op woensdag 21 maart. Voor deze avond hebben wij een prachtige locatie gereserveerd, namelijk het APT., Singel 460. De inloop is vanaf 19:30 en het belooft een prachtige avond te worden.


Aanmelding voor deze avond is mogelijk door een mail te sturen naar campagnevvdamsterdam@outlook.com


Hiernaast is er een bedankborrel voor alle vrijwilligers op vrijdag 23 maart om 20:00 uur in het Amsterdamse VVD HQ.


Wij hopen je te mogen verwelkomen op de 21e en 23e!


Met vriendelijke groet,


Organisatie Uitslagenavond Amsterdamse VVD