Libertijn 16/4: Nabeschouwing Verkiezingen


Op 21 maart mochten alle Amsterdammers naar de stembus om hun nieuwe gemeenteraad te kiezen. Er zijn nieuwe partijen bijgekomen, GroenLinks is nu de grootste en de VVD is licht gegroeid. Wat waren de bepalende momenten deze campagne? Libertijn organiseert dé nabeschouwing van de verkiezingen!

Met Marja Ruigrok (VVD-campagneleider), Kemal Rijken (journalist en schrijver biografie over Eberhard van der Laan) en Ferry Houterman (commissaris bij o.a. Rabobank Amsterdam en voormalig gemeenteraadslid) blikken we terug op een bijzondere campagne. Welke partijen blonken uit? Wat waren - achteraf gezien - cruciale momenten? Wat was de invloed van de landelijke partijleiders op de campagne? 

Komt allen en praat mee over de meest opvallendste momenten deze campagne!