Pubquiz VVD Amsterdam: de tweede editie!


Na een succesvolle eerste editie in 2017 is het tijd voor de tweede editie van de Pubquiz VVD Amsterdam!  Laat je hersens kraken tijdens deze gezellige pubquiz met vragen over Amsterdam, sport, politiek, geschiedenis en algemene vragen.

Onze enthousiaste quizmaster zal deze 2,5 uur durende pubquiz begeleiden. In groepjes van maximaal 5 personen (minimaal 2) gaan jullie de strijd met elkaar aan. Individuele deelnemers zijn zeker ook welkom. De ledencommissie maakt van de individuele deelnemers een groepje of we laten je aansluiten bij een bestaand team.

 

Datum:                Vrijdag 15 juni 2018

Locatie:               Amstelhoeck, Amstel 1 te Amsterdam

Tijd:                    Aanvang pubquiz 20.30 uur

Entree:                Gratis! Maar drankjes zijn voor eigen rekening..

 

Aanmelden kan door te mailen vóór woensdag 13 juni naar ledencommissie@vvdamsterdam.nl

Latere aanmeldingen kunnen alleen telefonisch naar +31630715765.