Gezocht: Liberalen met passie voor debatteren

Politiek en debat. De twee zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden. Daarom introduceert de Amsterdamse VVD een politiek inhoudelijke debatcommissie onder de naam van de eerste voorzitter van de VVD en inspiratiebron Dirk Stikker. Wil jij ook meer debatteren? Dan zoeken we jou, lees verder!

Politiek en debat. De twee zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden. Daarom introduceert de Amsterdamse VVD een politiek inhoudelijke debatcommissie onder de naam van de eerste voorzitter van de VVD en inspiratiebron Dirk Stikker. Wil jij ook meer debatteren? Dan zoeken we jou, lees verder!

Dirk Stikker commissie

De Dirk Stikker commissie heeft als primair doel om een brug te slaan tussen de Amsterdamse politiek en de leden. Daarnaast biedt de commissie verdieping door een intensief trainingsprogramma. Deelnemers gaan zelf evenementen organiseren waarbij zowel binnen als buiten de partij verbinding wordt gezocht. Denk hierbij aan beleidsdebatten met de fractie, een G4 toernooi en werkbezoeken bij externe instellingen.

Plannen Dirk Stikker commissie

We zoeken commissieleden en deelnemers. Als commissielid help je met het team om de debattrainingen te organiseren. In juli en augustus bedenk en organiseer je een mooi programma voor het najaar. Als deelnemer (en ook als commissielid) volg je de debattrainingen die beginnen in september en eindigen in november. Er zijn zes trainingen en die vinden om de week plaats op donderdagavond van 20:00 tot 22:00 uur.

Vanaf januari gaan de commissieleden en deelnemers aan de slag met het organiseren van debatwedstrijden en evenementen. Het slotdebat vindt plaats in juni waarna de eerste jaargang is afgelopen. Klik hier voor een schematischoverzicht van het programma.

Aanmelden

Enthousiast geworden? Stuur dan een email met korte motivatie voor 30 juni naar l.oosting@vvdamsterdam.nl. Heb je vragen over de commissie of inhoud van de vacature dan kan je contact opnemen met Laurens Oosting (0646287057).