Dirk Stikker Debatkampioenschap groot succes

Het eerste Dirk Stikker Debatkampioenschap was een groot succes. 8 enthousiaste teams streden om de winst, op basis van vijf stellingen. 

In de weken voorafgaand aan het toernooi op zaterdag 1 december deden 16 VVD'ers mee aan in totaal zes trainingen, georganiseerd door de Dirk Stikker-commissie. De trainingen hadden te maken met alle onderdelen van debatteren, van een logische structuur en opbouw tot spreken met emotie. 

Tijdens het toernooi werd gedebatteerd over vijf stellingen. Onder andere inkomensafhankelijke verkeersboetes en een belasting op robotarbeid kwamen langs. 

Joris Zevenbergen en Sal Riani wisten in de finale het team van Chris Wouterlood en Laura van Dalen te verslaan, waarna zij zich winnaar van het eerste Dirk Stikker Debatkampioenschap konden noemen. Zij kregen uit handen van juryvoorzitter Frank de Grave de wisselbeker uitgereikt.