Libertijn 16/09: Multinationals en belastingen aan de vooravond van Prinsjesdag

De belastingzaken van multinationals staan al een tijdje in het middelpunt van de belangstelling. Aan de vooravond van Prinsjesdag staat de Libertijn daarom in het teken van dit onderwerp.

We bespreken de recente ontwikkelingen met Bartjan Zoetmulder (voorzitter van de Nederlandse Orde van Belastingadviseurs en zelf belastingadviseur) en Jan van de Streek (Hoogleraar Belastingheffing van concerns aan de UvA).

Aan bod komen onder meer het fiscale vestigingsklimaat, de ontwikkelingen binnen de EU, en de verwachtingen voor Prinsjesdag. Uiteraard gaan we ook in op belastingrulings en de ophef over de belasting die wordt betaald door sommige Nederlandse multinationals.

Belangstellenden (ook niet-VVD’ers) zijn op 16 september vanaf 20:00 welkom bij Café Wildschut (Roelof Hartplein 1-3).

Zie hier de Facebookpagina van de avond.