Libertijn: De toekomst van de luchtvaart

De wereldluchtvaart groeit gemiddeld 5% per jaar. De vraag naar vliegreizen blijft onverminderd groot, maar tegelijkertijd groeien de zorgen in de samenleving over de negatieve gevolgen van vliegen voor het klimaat

Hoe zorgen we ervoor dat we Nederland blijven verbinden met de rest van de wereld en de Nederlandse luchtvaart blijft bijdragen aan welvaart en werkgelegenheid, maar tegelijkertijd ook de hinder voor de omgeving beperken? Welke rol spelen luchthaven Schiphol en Lelystad Airport daarin?

Maandag 16 maart gaan wij samen met minister van Infrastructuur en Waterstaat, Cora van Nieuwenhuizen,  in gesprek over de grote uitdagingen die de toekomst van de luchtvaart zullen bepalen.

Belangstellenden (ook niet-VVD'ers) zijn op 16 maart vanaf 20:00 welkom bij Café Wildschut (Roelof Hartplein 1-3).