De VVD-Amsterdam/BlauwBrigade doet op 14 maart mee aan de NL Doet dagen.

Vrijdag 13 en 14 maart zijn weer de NL doet dagen. Op 14 maart steken de fractieleden van de VVD samen met de Blauwe Brigadiers hun handen uit de mouwen om het zwerfafval in Amsterdam op te ruimen. Help jij zaterdag 14 maart ook een paar uurtjes mee bij het opruimen van zwerfafval voor onze stad en dieren?

Op 13 en 14 maart zijn traditioneel de NL Doet dagen, de grootste vrijwilligersactie van Nederland. Als VVD Amsterdam doen we natuurlijk ook elk jaar mee. Voor dit jaar hebben we de volgende klus uitgezocht waarbij we het zwerfafval in Amsterdam gaan opruimen om zo de dieren in Amsterdam te helpen.

Meedoen? geef je dan snel op bij blauwebrigade@vvdamsterdam.nl WANT VOL IS VOL!  

 https://www.nldoet.nl/klus/een-diervriendelijke-klus