Online Libertijn met Marianne Poot, fractievoorzitter VVD Amsterdam

 

Marianne Poot is raadslid en fractievoorzitter van de VVD Amsterdam. Marianne is 14 jaar volksvertegenwoordiger, eerst vanuit de stadsdelen Zeeburg en Oost, en vanaf 2012 als gemeenteraadslid. Marianne wilt graag werk maken van Amsterdam, zoals meer banen naar Amsterdam, belastingen omlaag, veiligere stad en gelijkwaardige behandeling van eenieder.

Met Marianne zullen wij spreken over haar ervaringen als volksvertegenwoordiger, haar huidige rol als oppositieleider, corona-impact op Amsterdam en hoe veerkrachtig door de crisis te komen. Daarnaast zullen wij met vragen uit het publiek een levendige discussie houden over een liberale visie op Amsterdam en de prioriteiten richting de volgende gemeenteraadsverkiezingen (2022).

Wat zijn de standpunten van deze Liberaal in Amsterdam, en wat heeft zij voor ons kunnen betekenen?
Vraag het Marianne zelf, en meld je aan voor de Libertijn van 9 november.

Het gesprek zal digitaal te volgen zijn via YouTube, meld je aan door vóór 7 november 12:00 een mail te sturen naar libertijn@vvdamsterdam.nl. Een dag voor aanvang van de Libertijn zal de link naar het YouTube event worden gedeeld.