Vacatures Permanente Scouting Commissie Amsterdam

De Permanente Scouting Commissie VVD Amsterdam (PSC) is op zoek naar nieuwe leden en een enthousiaste secretaris (m/v). De PSC heeft als (reglementaire) taak om de Algemene Ledenvergadering en/of het bestuur van VVD Amsterdam te adviseren over kandidaten voor politieke en bestuurlijke functies. Zo adviseren we over de kandidatenlijsten voor de gemeenteraden (Amsterdam en Diemen, de stadsdelen en stadsgebied / bestuurscommissie (Weesp) en over de kandidaten voor vacatures in het bestuur. Het komende jaar zal daarom voor een belangrijk deel in het teken staan van het samenstellen van de kandidatenlijst voor de gemeente- en deelraadsverkiezingen in 2022. Bij alles wat we doen staat vertrouwelijkheid voorop.

Onze werkzaamheden bestaan uit het scouten en selecteren van kandidaten.

Geïnteresseerden nodigen we van harte uit zich bij ons te melden.  

Profiel leden

Ter versterking van de PSC zijn we op zoek naar twee of drie nieuwe leden waarvan liefst een met ervaring op het gebied van werving- en selectie en een met een bestuurlijk-politieke ervaring. We hechten daarbij aan een divers samengestelde commissie. 

Het algemene profiel luidt:

 • Liberaal in hart en nieren en pal staan voor de idealen en beginselen van de partij.
 • Integer, loyaal, verbindend en beschikt over een groot verantwoordelijkheidsbesef.
 • Voldoende tijd.
 • Beschikt over een relevant (Amsterdams) netwerk.

Profiel secretaris

De PSC is verder op zoek naar een secretaris die zorgdraagt voor alle secretariële werkzaamheden ter ondersteuning van de commissie zoals het organiseren van de bijeenkomsten en het vastleggen daarvan, het bijhouden van de (vertrouwelijke) dossiers en de (administratieve) contacten met de kandidaten. 

Het profiel voor deze vacature luidt:

 • Heeft discipline, kan plannen en organiseren, kan samenwerken en is zelfstandig.
 • Werkt met een hoge mate van accuratesse/precisie (ook t.b.v. vastlegging en archivering).
 • Is aanspreekpunt en processpil van de commissie.
 • Onderhoudt contact met de secretaris van het bestuur.
 • Het (doen) verzorgen van alle inkomende en uitgaande correspondentie.
 • Is verantwoordelijk voor het archief van de commissie.
 • Doet verslag van /notuleert de vergaderingen van de commissie.
 • Is communicatief sterk, doener, teamspeler en weet te plannen en te organiseren.

Procedure

Belangstellenden voor deze vacatures kunnen voor meer informatie contact opnemen met de voorzitter, Meint Waterlander via kandidaten@vvdamsterdam.nl.

Geïnteresseerden worden van harte uitgenodigd zich te melden door uiterlijk 18 december 2020 een uitgebreid CV en motivatie te sturen naar de Permanente Scouting Commissie via kandidaten@vvdamsterdam.nl. De PSC nodigt gekwalificeerde kandidaten uit voor een gesprek. Benoeming vindt daarna in afstemming met het bestuur plaats.

U kunt de huidige leden van de PSC vinden op deze pagina.