Victor Everhardt (D66) en Rik Torn (VVD) bij Libertijn op 25 januari

Slaat de economische terugval van COVID-19 een hap uit de gemeentekas, of zitten we nog goed in de reserves? Op welke manier dient het college hierop in te spelen, met oog op de toekomst? En zullen de gemeentelijke uitgaven volgend jaar naar de juiste dingen gaan? De meningen binnen de raad zijn stevig verdeeld, waarbij de VVD zelfs met een eigen tegenbegroting is gekomen. Hoe kijkt de wethouder aan tegen de financiĆ«le situatie van de stad, en waar zou het geld aan moeten worden uitgegeven? Wat maakt dat de VVD daar zo kritisch over is, en wat voor keuzes maakt de VVD zelf in hun tegenbegroting? 

In aanloop naar het begrotingsdebat later die week, is de primeur aan Libertijn voor een spannend interview met Victor Everhardt en Rik Torn. Zet dus in je agenda; Libertijn, maandag 25-januari van 20:00 tot +/- 21:15 en meld je aan via libertijn@vvdamsterdam.nl. U kunt zich nu alvast aanmelden, en volgende week zult u een volgende nieuwsbrief ontvangen inclusief de link naar YouTube.