Ruben Nieuwenhuis en Hans Bakker bij Libertijn op 26 april

Maandag 26 april zal de Libertijn in gesprek gaan over de Amsterdamse economie. Wij verwelkomen Ruben Nieuwenhuis, sociaal ondernemer en investeerder alswel de voorzitter van het internationaal adviesorgaan van de Amsterdam Economic Board. Ook zijn wij verheugd Hans Bakker als gast te verwelkomen, een actief bestuurder en zeer ervaren topman van o.a. TUI Nederland, RAI Holding en VNO-NCW Groot Amsterdam.

Wij zullen spreken over de Amsterdamse economie voor, tijdens en na de coronacrisis. Wij zullen discussieren over verschillende perspectieven op de Amsterdamse economie, en welke structurele versterkingen nodig zijn. Daarnaast zullen essentiele randvoorwaarden voor een duurzaam verdienvermogen de revue passeren, te denken aan topsectoren, trendkansen, digitaal, onderwijs, ondernemersgeest en innovatie. Zoals bij elke Libertijn plannen wij voor een interactieve discussie, en zal er vanaf de start ruimte zijn voor vragen aan de sprekers.

U bent van harte welkom, en u krijgt de ruimte om uw vragen te stellen.

De Libertijn zal, ivm de corona maatregelen, online plaatsvinden. 
Meld u aan en praat mee! Tot 26 april.
Aanmelden via een korte mail te sturen aan Libertijn@VVDamsterdam.nl