Syp Wynia bij Libertijn op 15 november

Op 15 november verwelkomen wij Syp Wynia bij de Libertijn. Syp Wynia heeft ruim 40 jaar ervaring als journalist en columnist, en heeft daarin maar liefst 15 verschillende kabinetten zien komen en gaan. Na lange tijd het gezicht van Elsevier Weekblad te zijn geweest, heeft hij eind 2018 besloten om zich te focussen op zijn eigen mediakanaal Wynia's Week en publiceerde hij begin 2020 zijn boek "Tegen de onzin". Met grote regelmaat publiceert hij Wynia's Week. In zijn geschreven columns geeft hij zijn visie op een breed scala aan onderwerpen, zoals van de energietransitie tot migratie en de bestuurscultuur tot identiteitspolitiek.

Maar wat zijn volgens Syp de groote uitdagingen voor het aankomend kabinet? Voor welke valkuilen moet het kabinet zich behoeden? En welke prioriteiten moet het kabinet zetten? Hier gaan we tijdens de Libertijn met Syp Wynia over in gesprek. Zoals altijd zal er voldoende ruimte zijn om te participeren in de discussie en het stellen van vragen aan de gastspreker.

Wij verwelkomen jullie graag bij de Libertijn over "De opdracht van Rutte IV" op 15 november bij Café Wildschut.

Jullie zijn van harte welkom vanaf 19:45, en de Libertijn zal om 20:00 starten.

Wij waarderen als u alvast een korte e-mail kunt sturen voor uw aanwezigheid aan libertijn@VVDamsterdam.nl