Op 11 juli verwelkomen wij Ruben Brekelmans bij Libertijn

Ruben is na zijn afstuderen aan Harvard University aan de slag gegaan als strategieconsultant bij The Boston Consulting Group in Amsterdam.

Daarna was hij politiek medewerker van staatssecretaris van Mark Harbers (destijds staatssecretaris Justitie en Veiligheid). Tussen 2017 en 2021 was Ruben voorzitter van het themanetwerk "internationaal" en schreef hij mee aan het verkiezingsprogramma van de VVD voor de Europese Parlementsverkiezingen 2019. Op 31 maart 2021 werd Ruben namens de VVD beëdigd als lid van de Tweede Kamer der Staten-Generaal.

Ruben heeft het buitenlands beleid, internationaal cultuurbeleid, verlenging missies en migratie in zijn portefeuille. Hier gaan we tijdens Libertijn met Ruben over in gesprek. Zoals altijd zal er voldoende ruimte zijn om te participeren in de discussie en het stellen van vragen aan de gastspreker.

Wij verwelkomen jullie graag bij Libertijn op 11 juli op Café P96 op Prinsengracht 96.

Iedereen is van harte welkom vanaf 19:45, de Libertijn zal om 20:00 starten.
Wij waarderen als u alvast een korte e-mail kunt sturen voor uw aanwezigheid aan Libertijn@VVDamsterdam.nl