Benoeming nieuwe bestuursleden Lokaal Netwerk VVD Amsterdam

Op donderdag 22 september 2022 vond een zeer geslaagde ALV plaats. Annemarie Jorritsma heeft een update gegeven over de recente begroting en andere ontwikkelingen in Den Haag en Eric Wetzels heeft zich nader voorgesteld in het kader van zijn kandidaatstelling als voorzitter van de landelijke VVD.

Tijdens deze ALV zijn ook de volgende nieuwe bestuursleden benoemd in het bestuur VVD Amsterdam: 


Niels van der Sangen, Communicatie & Campagne. Niels is arts-onderzoeker cardiologie bij het Amsterdam UMC en is afgelopen jaren actief geweest voor de VVD in stadsdeel Oost.Wilbert Bekendam, Debat & politieke inhoud. Wilbert is werkzaam als consultant bij McKinsey & Company en is afgelopen jaren voorzitter geweest van de Libertijncommissie.

Noëlle van Wittenberghe, Secretaris. Noëlle is werkzaam als senior legal counsel sales bij EVBox.Binnen het bestuur vervult een aantal bestaande leden een andere functie. 

Het complete bestuur heeft nu de volgende samenstelling:

  • Alexander IJkelenstam, Voorzitter
  • 
Jeroen Duin, Vicevoorzitter
  • Hans Bruijn, Penningmeester
  •  Noëlle van Wittenberghe, Secretaris
  • Cleo Scholte, Opleiding en Talentmanagement
  •  Esmé Joosten, Ledenwerving- en behoud
  •  Niels van der Sangen, Communicatie & Campagne
  •  Wilbert Bekendam, Debat & politieke inhoud

Indien u vragen hebt over het bestuur, kunt u contact opnemen met de secretaris, secretaris@vvdamsterdam.nl