Uitnodiging voor de Masterclass-reünie op 24 juni 2023!

Graag nodigen wij een ieder die de Masterclass van de VVD Amsterdam heeft gevolgd uit zich aan te melden voor de Masterclass-reünie.

Datum: 24 juni 2023

Tijden: 15.00– rond 18.15 uur

Locatie: Amsterdam– exacte locatie n.t.b.

 

Voor wie is de Masterclass-reünie en wat houdt de reünie in?

De Masterclass-reünie is voor iedereen die de Masterclass van de VVD Amsterdam heeft gevolgd. De Masterclass van de VVD Amsterdam heeft de politieke basis gevormd voor velen. De reünie biedt jullie een kans om bekenden van jullie eigen lichting of een andere lichting weer eens te zien en te spreken en uiteraard ook om andere (oud-)Masterclassdeelnemers te ontmoeten. Ook bestaat tijdens de reünie ruime mogelijkheid inhoudelijk met elkaar te discussiëren en komen partijprominenten langs om over hun ervaringen te vertellen.  

Samen met jullie maken we er een inhoudelijke en feestelijke middag van!

 

Aanmelding en eigen bijdrage

Voor deelname aan de Masterclass-reünie vragen wij een kostenbijdrage. Graag aanmelden uiterlijk 1 juni 2023 door te mailen naar masterclass@vvdamsterdam.nl.

 

Vragen? Neem contact op!

Voor vragen over het programma en overige vragen zijn wij uiteraard bereikbaar, stuur gerust een e-mail naar masterclass@vvdamsterdam.nl