Vacature: Secretaris Bestuur Lokaal Netwerk Amsterdam

Gezocht: Secretaris Bestuur Lokaal Netwerk VVD Amsterdam
 

Beste Amsterdamse & Diemense leden,
 

Het bestuur van lokaal netwerk Amsterdam is op zoek naar een nieuwe secretaris.  

Het bestuur van lokaal netwerk Amsterdam is verantwoordelijk voor de gemeente Amsterdam (incl. Weesp) en de gemeente Diemen.
 
 Vacature secretaris

Het bestuur is op zoek naar een enthousiaste secretaris (m/v). De secretaris is de spil binnen het bestuur als het gaat om alle relevante zaken aangaande leden- en bestuursvergaderingen, procedurele handelingen voor de verkiezingen en algemene vraagbaak voor de statuten en het huishoudelijk reglement van de VVD.

Voor deze centrale rol in het bestuur zoeken we iemand die nauwkeurig is, digitaal goed onderlegd en zich schriftelijk goed kan uitdrukken. Geïnteresseerden nodigen we van harte uit zich kandidaat te stellen. Meer informatie over de functie, kun je krijgen door contact te leggen met de huidige secretaris via 
secretaris@vvdamsterdam.nl. Zij neemt dan contact met je op om de functie inhoudelijk toe te lichten.

  
 Competenties Bestuurslid

·  Liberaal in hart en nieren en pal staan voor de idealen en beginselen van de partij.

·  De belangen van de VVD en lokaal Amsterdam effectief kunnen behartigen.

·  Integer, loyaal, verbindend en beschikt over een groot verantwoordelijkheidsbesef.

·  Heeft discipline, kan plannen en organiseren, kan samenwerken en is zelfstandig.

·  Is op de hoogte wat er speelt bij de achterban en is creatief in het organiseren van evenementen.

·  Voldoende tijd.


 
 Procedure

Geïnteresseerden worden van harte uitgenodigd zich kandidaat te stellen door uiterlijk 
15 oktober 2023  een uitgebreid CV en motivatie te sturen naar de Permanente Scoutingcommissie (PSC) via psc@vvdamsterdam.nl. De PSC nodigt gekwalificeerde kandidaten uit voor een gesprek, waarna het bestuur met de geschikt bevonden kandidaten in gesprek gaat.

Op basis van de gesprekken zal het bestuur een voordracht doen aan de leden. De benoeming zal plaatsvinden tijdens de ledenvergadering van de VVD Amsterdam (de datum voor de ALV wordt later vastgesteld).

 
 
Met vriendelijke groet,
 
Noelle van Wittenberghe
Secretaris Lokaal Netwerk Amsterdam