Europese Parlementsverkiezingen: Het start met Lennart

Het start met Lennart.

Een sterk Europa dat Nederland veilig houdt. Dat ons beschermt en zorgt dat we het straks weer beter krijgen.

Dat is wat er nu nodig is. Maar zo’n Europa komt er niet vanzelf.

Praten over een Nexit? Flirten met Rusland? Het maakt Nederland niet veiliger. Iedereen binnenlaten zonder grenzen te stellen? Het maakt Nederland niet veiliger.

Gelukkig kan je óók kiezen voor een Europa dat ons leven wél veilig houdt.

Een Europa dat sterk staat tegen Poetin. Dat de handen ineenslaat voor een lagere asielinstroom. Dat ondernemers de ruimte geeft om onze welvaart te vergroten met handel, innovaties en groene groei. Dat ons beschermt door onze economie minder afhankelijk te maken van Rusland, China en het Midden-Oosten.

Kies daarom op 6 juni voor onze Amsterdamse VVD-kandidaat #4 Lennart Salemink. Zodat we Nederland veilig houden met een sterk Europa. Zodat we onze veiligheid en onze welvaart beschermen. Zodat we het straks weer beter gaan krijgen.

Er staat veel op het spel. Er is maar één veilig keuze. Kies VVD.